Konferencja FINSKILLS 2018
08.06.2018

W imieniu Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego zapraszamy do udziału w drugiej już, dorocznej konferencji, organizowanej przez Radę. Całodniowa konferencja FINSKILLS 2018 odbędzie się 12 czerwca 2018, w Warszawie, w Hotelu Doubletree, Skalicowa 21, równolegle z Horyzontami Bankowości.

W tym roku hasło przewodnie konferencji brzmi: „Pracownik sektora finansowego 4.0: człowiek czy maszyna?” W programie m.in. ogłoszenie wyników pierwszego sektorowego badania Bilans Kapitału Ludzkiego oraz sesja warsztatowa „Zaprojektujmy organizację przyszłości w sektorze finansowym”.

Będziemy zaglądać w przyszłość sektora i debatować o tym, jak przygotować się na tę przyszłość pod kątem zasobów ludzkich, ich kompetencji i kwalifikacji.

Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli wszystkich interesariuszy działań Sektorowej Rady: banków, ubezpieczycieli, innych instytucji finansowych, organizacji branżowych, partnerów społecznych, instytucji edukacyjnych, wyższych uczelni. Udział w konferencji jest nieodpłatny.

 


 Rejestracja na konferencję została zakończona

Wykonanie: Faal.pl