30. jubileuszowy Kongres Kadry

W dniach 19-21 listopada 2019 r. w Warszawie miał miejsce jubileuszowy 30. Kongres Kadry. To prestiżowe w branży HR wydarzenie w tym roku odbyło się pod hasłem przewodnim Idziemy po nowe! #zprzeszłością #wprzyszłość. Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Finansowego jako Partner Kongresu miała przyjemność uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu.

Dyskusjom na temat postępu technologicznego, związanych z tym zmian na rynku pracy, możliwościach i niepewnościach nie było końca.

✔ Jak można przygotować się na funkcjonowanie na nowym rynku pracy?
✔ Jak zarządzać pracownikami młodego pokolenia?
✔ Czy jest złoty środek na to, aby w pełni zaangażować pracowników w pracę?

To tylko kilka zagadnień, na które szukaliśmy odpowiedzi w czasie I Dnia Inspiracji, II Dnia Dobrych Praktyk oraz II dnia wypełnionego warsztatami praktycznymi.

Wśród prelegentów byli m.in.: dr Aleksandra Przegalińska-Skierkowska – futurolożka, doktor nauk humanistycznych, publicystka, wykładowca ALK, Jerzy Śledziewski – wiceprezes zarządu BNP Paribas, Karol Bielecki – reprezentant Polski w piłce ręcznej, prof. SGH, dr hab. Tomasz Rostkowski – kierownik Zakładu Zarządzania Kapitałem Ludzkim Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie a także Els Kolster – były pracownik korporacji (Google) i Lesley Sackey – trenerka boksu i była Mistrzynią Wielkiej Brytanii w tej dyscyplinie, pomysłodawczynie programu: #IAMACHAMPION.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *