III runda naboru projektów szkoleniowych, korzystających z dofinansowania PO WER dzięki Rekomendacji SRK Finanse

PO WER - III runda naboru w ramach Projektu dla Sektorów – środki na szkolenia z Rekomendacji SRK-SFIII runda naboru w ramach Projektu dla Sektorów – środki na szkolenia z Rekomendacji SRK-SF

Od 26 marca do 16 kwietnia 2020 r. trwa III runda naboru zgłoszeń do projektu „Akademia kompetencji dla sektora finansów i ubezpieczeń” w ramach PO WER.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z sektora finansowego mogą skorzystać z dofinansowania szkoleń do 80% wartości usługi szkoleniowej. To efekt działalności Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego.

Wśród rekomendowanych obszarów szkoleń znajdują się m.in. cyberbezpieczeństwo i ryzyka teleinformatyczne, obszar doradztwa finansowego i informowania o produktach finansowych (odnoszący się do wdrożenia Dyrektywy MiFID II), obszar dystrybucji ubezpieczeń (odnoszący się do wdrożenia Dyrektywy IDD), obszar kredytowania hipotecznego ( odnoszący się do wdrożenia Dyrektywy MCD). Zakładamy, że szkolenia będą realizowane w 2. połowie roku.

Do skorzystania ze wsparcia zapraszamy banki spółdzielcze, SKOKi, brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje ubezpieczeniowe, agentów ubezpieczeniowych, pośredników finansowych i wszystkie inne podmioty sektora finansowego spełniające kryteria zakwalifikowania do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szczegóły, jak uzyskać dofinansowanie pod linkiem: Ogłaszamy III rundę naboru.