MasterClass Doradców Finansowych 4.0 – XII Kongres EFPA Polska

MasterClass Doradców Finansowych 4.0 - XII Kongres EFPA Polska

Już 1 października 2021 r. polskie środowisko doradztwa finansowego i profesjonalnego inwestowania na rynku kapitałowym spotyka się ONLINE na XII Kongresie EFPA Polska. Tegoroczny Kongres przebiegnie pod hasłem: MasterClass Doradców Finansowych 4.0. Budujemy bezpieczeństwo finansowe Klientów.

W programie Kongresu ważne i aktualne tematy, które skupiają uwagę społeczności polskiego rynku kapitałowego anno domini 2021:

  • strategiczne zagadnienie zrównoważonego, odpowiedzialnego inwestowania ESG w Polsce: szansa i odpowiedzialność interesariuszy rynkowych,
  • rola profesjonalnych doradców i usługi doradczej w budowie bezpieczeństwa finansowego Klientów,
  • przyszłość inwestowania w postcovidowej gospodarce i nowym świecie, kształtowanym technologiami i potrzebą zrównoważonych wyborów.

W tych obszarach odbędą się dwie debaty, w tym debata oksfordzka, z udziałem przedstawicieli zarządów banków i firm inwestycyjnych oraz szefów doradców finansowych. Dwa zespoły będą argumentową ZA lub PRZECIW tezie: „Doradca finansowy nie ma prawa doradzać”.

W agendzie Kongresu znajdą się także: inspirująca rozmowa o zmieniającym się świecie, wywiad z gościem zagranicznym nt. ewolucji  zawodu doradcy, webinary równoległe prezentujące aktualne, rynkowe studia przypadków. Sesją specjalną będzie spotkanie na żywo z Certyfikowanymi Doradcami EFPA pod hasłem: „Profesja czy pasja?”  Nie zabraknie interakcji z uczestnikami, w tym jak co roku turniej wiedzy o inwestowaniu, z nagrodami. W ciągu całego Kongresu głos zabiorą również Prezesi wiodących banków.

Onlinowa aula XII Kongresu jest szeroko otwarta dla:

  • Certyfikowanych Doradców Finansowych EFPA Polska
  • Menadżerów i ekspertów polskiego rynku inwestycyjnego i doradztwa finansowego
  • Absolwentów uczelni i studentów, zainteresowanych pracą na rynku finansowym
  • Członków organizacji branżowych
  • Przedstawicieli instytucji regulacyjnych i nadzorczych

XII Kongres EFPA Polska to będzie wspólny, dobrze spędzony czas dla lepszego rozumienia dzisiejszych rynków finansowych, dla  rozwoju zawodowego i osobistego, dla motywacji do wspólnego budowania lepszego świata dzięki odpowiedzialnym inwestycjom.

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Finanse i Warszawski Instytut Bankowości są Partnerami wydarzenia.

Rejestracja jest otwarta pod adresem:     www.kongres2021.efpa.pl

Więcej informacji:     www.efpa.pl     LinkedIN     Facebook